15 grudnia 2025 - w siedzibie Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych odbyło się posiedzenie Zespołu ds. równości. Gościnnie w posiedzeniu Zespołu wzięła udział Katarzyna Ueberhan, posłanka na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej i przewodnicząca Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, która przedstawiła informacje na temat inicjatyw parlamentarnych w dziedzinie równego traktowania. OZZP reprezentowała Członkini Zarządu Krajowego Małgorzata Pyka, która w następstwie wyborów uzupełniających przeprowadzonych na tym posiedzeniu objęła funkcję wiceprzewodniczącej Zespołu ds. równości.
