18 listopada 2025 - miało miejsce posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Ochrony Zdrowia. Strona rządowa ponownie nie przedstawiła żadnych konkretnych danych finansowych dotyczących przyszłości ochrony zdrowia. Jedyną powtarzaną propozycją pozostaje de facto likwidacja obowiązującej ustawy o minimalnych wynagrodzeniach w ochronie zdrowia. Strona związkowa Podtrzymujemy wolę dialogu ale nie ma zgody żadnej z central związkowych na fikcyjne rozmowy i przerzucanie odpowiedzialności za kryzys w ochronie zdrowia na pracowników lub pacjentów.
