17 października 2025 - odbyłą się na Uniwersytecie SWPS w Warszawie konferencja „System wsparcia: dziecko – rodzina – szkoła. Porozmawiajmy o wsparciu”, którą współorganizowała Sekcja Sekcja Oświaty OZZP. Celem wydarzenia było wspólne poszukiwanie skutecznych rozwiązań, które pomagają tworzyć system współpracy między szkołą, rodziną i instytucjami wspierającymi dobrostan dzieci i młodzieży, aby skutecznie pomagać i przeciwdziałać problemom psychicznym, rozwojowym i społecznym. Członkowie OZZP: Koordynatorka Sekcji Oświaty Patrycja Orłowska, Michała Naczyński, Barbarę Molędę- Kusidło oraz Justynę Żukowską-Gołębiewską wykazali się ogromem zaangażowania w tworzeniu tego wydarzenia, również poprzez prowadzenie wykładów i organizację warsztatów.
