3 października 2025 - odbyło się podsumowanie “Tygodnia o przeciwdziałaniu przemocy rówieśniczej i budowaniu relacji”, który zorganizował Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. W wydarzeniu uczestniczyła reprezentacja Sekcji Oświaty Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Psychologów - Patrycja Orłowska oraz Michał Naczyński.
