17 września 2025 - w gmachu Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych odbyło się posiedzenie Zespołu ds. Równości. Tematykę prac zespołu stanowiły rozmowy o prawach pracowniczych oraz działaniach na rzecz równości zawodowej. OZZP reprezentowała stała członkini Zespołu, członkini Zarządu Krajowego OZZP Krajowego - Małgorzata Pyka.
